Розподільчі шафи на чернігівських вулицях стають об’єктом порушень Правил благоустрою
Розподільчі шафи електропостачання, які розташовані біля фасадів багатоповерхових будинків, підприємств, установ, організацій та на території житлового приватного сектору в Чернігові все частіше стають об’єктом порушень Правил благоустрою. Це з’ясували співробітники екологічної інспекції в ході щоденних обстежень території обласного центру.
Як зазначає начальник екологічної інспекції Сергій Стринадко, дуже часто розподільчі шафи обмальовані, обклеєні оголошеннями чи взагалі застаріли й покрилися іржею.
«Хочемо звернути увагу балансоутримувачів даних об’єктів на передбачену законом відповідальність за підтримання їхнього зовнішнього вигляду в охайному стані», - коментує керівник інспекції.
З пропозиціями, зауваженнями та побажаннями щодо благоустрою міських територій звертатися за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, 63, тел. 67-28-25, або за телефоном «гарячої лінії»: 97-41-41.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.