Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 17:17:36

Результати роботи Держфінінспекції свідчать про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення

25.06.2015   14:38

25 травня міжрайонна держфінінспекція провела брифінг, на якому вкотре наголосила про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення.

Начальник Чернігівської міжрайонної держфінінспекції Наталія Мольченко зазначила, що головним завданням інспекції є здійснення державного фінансового контролю за використанням та збереженням державних фінансових ресурсів та матеріальних активів, який здійснюється переважно шляхом проведення ревізій – планових та позапланових (на підставі рішення суду за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях) на територіях Чернігівського, Ріпкинського та Городнянського районів.

За січень–червень 2015 року інспекцією проведено 8 контрольних заходів, з них 4 позапланові ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях.

У ході позапланових ревізій держфінінспекторами підтверджені факти зловживання посадовими особами об’єктів контролю. За результатами яких правоохоронними органами 3-м посадовим особам вручено підозри про вчинення кримінального правопорушення та направлено до суду обвинувальні акти. Дві посадові особи визнані судом винними у вчинені кримінального правопорушення та прийнято запобіжний захід у вигляді умовного позбавлення волі. По одній особі вирок ще не винесений. На одну посадову особу складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.
За результатами 4-х планових ревізій державними фінансовими інспекторами встановлено порушень, що призвели до втрат на суму 683,9 тис. грн.

Упродовж січня–червня 2015 року Чернігівською міжрайонною держфінінспекцією забезпечено відшкодування виявлених контрольними заходами порушень у сумі 568,22 тис. грн. До бюджетів всіх рівні за результатами проведених ревізій надійшло коштів у сумі 288,51 тис. грн. За виявлені порушення бюджетного законодавства інспекцією вживаються заходи щодо зупинення операцій на рахунках з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, призупинення бюджетних асигнувань. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 особу звільнено із займаної посади.

Заступник начальника Роман Агієнко доповів про найбільш резонансну перевірку, проведену інспекцією в цьому році.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.