Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 05:04:03

Результати роботи Держфінінспекції свідчать про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення

25.06.2015   14:38

25 травня міжрайонна держфінінспекція провела брифінг, на якому вкотре наголосила про особливу важливість та необхідність державного фінансового контролю в умовах сьогодення.

Начальник Чернігівської міжрайонної держфінінспекції Наталія Мольченко зазначила, що головним завданням інспекції є здійснення державного фінансового контролю за використанням та збереженням державних фінансових ресурсів та матеріальних активів, який здійснюється переважно шляхом проведення ревізій – планових та позапланових (на підставі рішення суду за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях) на територіях Чернігівського, Ріпкинського та Городнянського районів.

За січень–червень 2015 року інспекцією проведено 8 контрольних заходів, з них 4 позапланові ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності за зверненням правоохоронних органів по відкритих кримінальних провадженнях.

У ході позапланових ревізій держфінінспекторами підтверджені факти зловживання посадовими особами об’єктів контролю. За результатами яких правоохоронними органами 3-м посадовим особам вручено підозри про вчинення кримінального правопорушення та направлено до суду обвинувальні акти. Дві посадові особи визнані судом винними у вчинені кримінального правопорушення та прийнято запобіжний захід у вигляді умовного позбавлення волі. По одній особі вирок ще не винесений. На одну посадову особу складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.
За результатами 4-х планових ревізій державними фінансовими інспекторами встановлено порушень, що призвели до втрат на суму 683,9 тис. грн.

Упродовж січня–червня 2015 року Чернігівською міжрайонною держфінінспекцією забезпечено відшкодування виявлених контрольними заходами порушень у сумі 568,22 тис. грн. До бюджетів всіх рівні за результатами проведених ревізій надійшло коштів у сумі 288,51 тис. грн. За виявлені порушення бюджетного законодавства інспекцією вживаються заходи щодо зупинення операцій на рахунках з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань, призупинення бюджетних асигнувань. Сім посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 1 особу звільнено із займаної посади.

Заступник начальника Роман Агієнко доповів про найбільш резонансну перевірку, проведену інспекцією в цьому році.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини