Правоохоронці викрили ігровий зал, замаскований під інтернет-кафе
Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області викрили заклад, де всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» через Інтернет надавалися послуги з доступу до участі в азартних іграх.

На виконання доручення Міністра внутрішніх справ управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Чернігівській області вживає комплекс заходів з повної ліквідації грального бізнесу в області.
В ході проведення спецоперації оперативники викрили незаконний гральний зал, замаскований під Інтернет-кафе. У закладі розміщувалися 15 комп'ютерів з виходом до всесвітньої мережі, на яких було встановлене програмне забезпечення для доступу до азартних ігор та i-бокс, призначений для здійснення будь-яких онлайн платежів.
За допомогою платіжного терміналу гравці розплачувалися за послуги, отримували код доступу, а вже на комп'ютерах грали в азартні ігри на симуляторах гральних автоматів та робили ставки в онлайн букмекерських конторах. В разі виграшу клієнт отримував гроші через i-бокс.
Під час санкціонованого обшуку вилучено 15 системних блоків комп'ютерів з програмним забезпеченням для проведення азартних ігор, 15 моніторів, флеш-картки та платіжний термінал (i-бокс).
Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08
Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07
Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03
Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52
До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48
Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.