Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 18:47:21

Прокуратура встановила факт неправомірного виведення майна та діяльності державного підприємства з-під контролю держави

24.06.2015   07:22

Прокуратурою міста Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України) посадовими особами державного підприємства «Чернігівторф», яке входить до системи державних підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Встановлено, що керівництво державного підприємства, діючи всупереч інтересам держави, у квітні цього року уклало договір про спільну діяльність з приватною фірмою.

Демонструючи виконання умов договору, це товариство з Луганщини завезло на територію «Чернігівторфу» демонтоване шахтне обладнання. Натомість, державне підприємство надало у спільне користування свої основні засоби: будівлі, споруди, торфовидобувну техніку вартістю майже 11 млн грн.

Керувати подальшою спільною діяльністю, згідно угоди, має вже не державне, а саме приватне підприємство. Таким чином, використання великого обсягу державного майна та отримання від цього прибутку, всупереч інтересам держави, виведено з-під її контролю.

Порушуючи вимоги законодавства, державне підприємство уклало договір одноособово, не узгодивши його ні з державним концерном «Укрторф» як своїм головним підприємством, ні з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України — своїм органом управління.

Наразі триває досудове розслідування, результатом якого має бути притягнення винних осіб до відповідальності.

Одночасно з цим прокуратурою вже зараз для запобігання незаконному використанню державного майна подано позов до господарського суду про визнання цього договору недійсним.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини