Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 23:21:17

Прокуратура встановила факт неправомірного виведення майна та діяльності державного підприємства з-під контролю держави

24.06.2015   07:22

Прокуратурою міста Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України) посадовими особами державного підприємства «Чернігівторф», яке входить до системи державних підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Встановлено, що керівництво державного підприємства, діючи всупереч інтересам держави, у квітні цього року уклало договір про спільну діяльність з приватною фірмою.

Демонструючи виконання умов договору, це товариство з Луганщини завезло на територію «Чернігівторфу» демонтоване шахтне обладнання. Натомість, державне підприємство надало у спільне користування свої основні засоби: будівлі, споруди, торфовидобувну техніку вартістю майже 11 млн грн.

Керувати подальшою спільною діяльністю, згідно угоди, має вже не державне, а саме приватне підприємство. Таким чином, використання великого обсягу державного майна та отримання від цього прибутку, всупереч інтересам держави, виведено з-під її контролю.

Порушуючи вимоги законодавства, державне підприємство уклало договір одноособово, не узгодивши його ні з державним концерном «Укрторф» як своїм головним підприємством, ні з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України — своїм органом управління.

Наразі триває досудове розслідування, результатом якого має бути притягнення винних осіб до відповідальності.

Одночасно з цим прокуратурою вже зараз для запобігання незаконному використанню державного майна подано позов до господарського суду про визнання цього договору недійсним.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ