Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 13:49:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

19.06.2015   12:14Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 18 червня по 08 годину 19 червня 2015 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі. Вогнем пошкоджено 1 будівлю. Причинами пожеж стало необережне поводження з вогнем та дитячі пустощі з вогнем.

Виявлення та знищення ВНП:
 

18.06.2015 року о 13 год. 05 хв. групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 105 мм часів ВВв, який було виявлено 17 червня 2015 року в ставку біля с. Роїще, Чернігівського району.
 
18.06.2015 року о 14 год. 20 хв. в лісосмузі біля смт Мала Дівиця, Прилуцького району, виявлено 3 артилерійські снаряди калібром 152 мм. Місце виявлення вибухонебезпечних предметів охороняється співробітниками Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області. Знищення ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області 19 червня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.