Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 10:13:34

На Чернігівщині вживають заходи щодо недопущення корупції

19.06.2015   11:02Агенцiя

За 5 місяців 2015року фахівцями відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 37 службових перевірок, за результатами яких 11 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України.

Адже робота фахівців відділу базується на виконанні завдань державної політики з протидії корупції в податкових та митних органах, усуненні причин та умов, що її породжують, викоріненні зловживань і попередження правопорушень з використанням службового становища.

За матеріалами перевірок відкрито 3 кримінальні провадження, стосовно працівників органів ДФС Чернігівської області - 2 кримінальних провадження за фактами скоєння службових злочинів,  в напрямку захисту працівників ДФС області, стосовно інших осіб - 1 кримінальне провадження.
На адресу керівництва територіальних органів ДФС області для вжиття заходів реагування направлено 20 подань про вжиття заходів реагування, 18 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності, чотирьом - винесені офіційні застереження.

 У разі встановлення фактів противоправної діяльності з боку працівників податкових чи митних органів області  пропонуємо звертатися за номером цілодобової телефонної лінії "Пульс" (044) 284-00-07 та за номером телефону "Довіри" відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області  (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. Будемо вдячні за об'єктивну інформацію.

Відділ комунікацій  ГУ ДФС у Чернігівській області 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області 08:18

28 травня у Чернігівській обласній державній адміністрації пройшов практичний семінар з садівництва та ягідництва. Цей захід об’єднав науковців з Інституту садівництва НААН, виробників плодово-ягідної продукції, фермерів та представників органів влади.

Питання законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність обговорено на нараді у прокуратурі

Питання законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність обговорено на нараді у прокуратурі 07:52

Заступник прокурора області Михайло Подоляк провів робочу нараду щодо законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність.

Поліція вилучила у жителя Чернігівського району карабін

Поліція вилучила у жителя Чернігівського району карабін 07:45

Співробітники Чернігівського районного відділення поліції біля лісового масиву вилучили у мешканця обласного центру карабін з оптичним прицілом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини