Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 вересня, 23:05:14

На Чернігівщині вживають заходи щодо недопущення корупції

19.06.2015   11:02Агенцiя

За 5 місяців 2015року фахівцями відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 37 службових перевірок, за результатами яких 11 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України.

Адже робота фахівців відділу базується на виконанні завдань державної політики з протидії корупції в податкових та митних органах, усуненні причин та умов, що її породжують, викоріненні зловживань і попередження правопорушень з використанням службового становища.

За матеріалами перевірок відкрито 3 кримінальні провадження, стосовно працівників органів ДФС Чернігівської області - 2 кримінальних провадження за фактами скоєння службових злочинів,  в напрямку захисту працівників ДФС області, стосовно інших осіб - 1 кримінальне провадження.
На адресу керівництва територіальних органів ДФС області для вжиття заходів реагування направлено 20 подань про вжиття заходів реагування, 18 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності, чотирьом - винесені офіційні застереження.

 У разі встановлення фактів противоправної діяльності з боку працівників податкових чи митних органів області  пропонуємо звертатися за номером цілодобової телефонної лінії "Пульс" (044) 284-00-07 та за номером телефону "Довіри" відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області  (0462) 668-522. За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. Будемо вдячні за об'єктивну інформацію.

Відділ комунікацій  ГУ ДФС у Чернігівській області 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.