Паління шкодить вашому здоров’ю, і не тільки йому!..
Близько 1–ї години ночі 21 лютого, на виїзд з України у міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення “Нові Яриловичі” під керуванням громадянина Латвії прибув вантажний автомобіль “Сканія”.
При в’їзді в пункт пропуску водій вантажівки заявив, що автомобіль без вантажу і прямує до країни проживання та реєстрації. Під час оформлення автомобіля прикордонником було помічено знервовану поведінку водія, про що він негайно доповів старшому зміни прикордонних нарядів.
Враховуючи проведені аналіз і оцінку ризиків було прийнято рішення про проведення поглибленого огляду вантажівки.
В результаті спільного огляду зі співробітниками митниці огляду під обшивкою, в міжстельовому просторі та бокових стійках салону кабіни вантажного автомобіля, було виявлено 50 блоків (500 пачок) цигарок марки “Мальборо” українського виробництва. Загальна вартість вилучених цигарок склала 6000 гривень.
Враховуючи те, що для приховування товару використовувалися конструктивні особливості автомобіля, в судовому порядку буде вирішена і доля самого автомобіля, який зараз перебуває на митному терміналі у м. Чернігів.
О.В.Дудко, начальник прес-служби прикордонного загону, підполковник
Останні новини Чернігівщини
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.