За 3 доби рятувальники ліквідували 21 пожежу, що сталася внаслідок необережного поводження з вогнем
За 3 доби на Чернігівщині рятувальники ліквідували 21 пожежу, з них 1 у лісі та 1 на торфовищі, що сталася внаслідок необережного поводження громадян з вогнем.
Внаслідок пожеж знищено або пошкоджено 2 будинки, 4 господарчі споруди, вигоріло 1 га лісового настилу та майже 5 га території на полях і у населених пунктах.
У зв’язку з цим, рятувальники закликають населення проявляти обережність у поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що у зв’язку з високим класом пожежної небезпеки, категорично заборонено розводити вогнища та курити у лісопаркових зонах, на полях і торфовищах.
Порушення цих вимог передбачає адміністративну відповідальність, а ще гірше може призвести до пожежі з непередбачуваними наслідками.
Якщо Ви вирішили розвести багаття на дачній або присадибній ділянці, то це можна робити лише у безвітряну погоду на відстані не ближче 15 м від будівель та споруд. Саме вогнище необхідно обкопати навколо, постійно контролювати процес горіння та мати поруч запас води для гасіння. Це завадить полум’ю по сухій рослинності вмить набути великих розмірів та створити загрозу людям, житловим чи господарським спорудам. Залишки багаття не забудьте ретельно загасити піском чи водою.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.