Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 09:05:53

Гідрохімічні дослідження води Стрижень та Десни

15.06.2015   13:15

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області отримала інформацію про факт несанкціонованого спуску води в р. Стрижень.

З метою встановлення впливу на стан р. Десна вод р. Стрижень спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю 9 червня 2015 року відібрані проби води в створах гирла р. Стрижень, р. Десни вище та нижче місця впадіння р. Стрижень. На момент відбору проб скид був незначний.

За результатами гідрохімічних досліджень погіршення стану р. Десна у порівнянні з гранично допустимими концентраціями забруднюючих речовин для водойм рибогосподарського призначення не виявлено.
Зафіксовано незначні перевищення вмісту заліза загального і марганцю, традиційні для річок поліської зони, які пояснюються природними факторами – р. Десна бере свій початок на півночі, в заболоченій місцевості, що багата на зазначені метали.

Відносно чистою Деснянська вода залишається завдяки значній водності водойми та незначним об’ємом скинутих вод з р. Стрижень.

Спостереження та інструментально - лабораторним контролем тривають.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 червня травня по 8:00 18 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 967 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 967 нових випадків захворювання на COVID-19 08:57

Серед них - 32 дитини та 6 медпрацівників.

Податківці викрили схему ухилення від оподаткування ПДВ на суму понад 400 тисяч гривень

Податківці викрили схему ухилення від оподаткування ПДВ на суму понад 400 тисяч гривень 08:04

Аудиторами Головного управління ДПС у Чернігівській області на підставі інформації, отриманої від управління боротьби з фінансовими злочинами ГУ ДФС у Чернігівській області виявлено схему, за результатом якої зменшено накопичене від’ємне значення по податку на додану вартість на суму понад 300 тис грн та упереджено відшкодування ПДВ на суму понад 100 тис гривень.

Вбивство пенсіонерки за 7300 гривень – судитимуть 27- річного чернігівця

Вбивство пенсіонерки за 7300 гривень – судитимуть 27- річного чернігівця 07:49

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного мешканця Чернігова за фактами умисного вбивства з корисливих мотивів та розбою (п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 КК України).

Поліція затримала чоловіка, який понад рік переховувався від відбування покарання

Поліція затримала чоловіка, який понад рік переховувався від відбування покарання 07:31

Оперативники Новгород-Сіверської районної поліції встановили місцезнаходження чоловіка, якого в лютому 2020 року Коропський районний суд Чернігівської області засудив до 4 років позбавлення волі за грабіж.