Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 00:12:34

Гідрохімічні дослідження води Стрижень та Десни

15.06.2015   13:15

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області отримала інформацію про факт несанкціонованого спуску води в р. Стрижень.

З метою встановлення впливу на стан р. Десна вод р. Стрижень спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю 9 червня 2015 року відібрані проби води в створах гирла р. Стрижень, р. Десни вище та нижче місця впадіння р. Стрижень. На момент відбору проб скид був незначний.

За результатами гідрохімічних досліджень погіршення стану р. Десна у порівнянні з гранично допустимими концентраціями забруднюючих речовин для водойм рибогосподарського призначення не виявлено.
Зафіксовано незначні перевищення вмісту заліза загального і марганцю, традиційні для річок поліської зони, які пояснюються природними факторами – р. Десна бере свій початок на півночі, в заболоченій місцевості, що багата на зазначені метали.

Відносно чистою Деснянська вода залишається завдяки значній водності водойми та незначним об’ємом скинутих вод з р. Стрижень.

Спостереження та інструментально - лабораторним контролем тривають.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини