Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 07:51:27

Гідрохімічні дослідження води Стрижень та Десни

15.06.2015   13:15

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області отримала інформацію про факт несанкціонованого спуску води в р. Стрижень.

З метою встановлення впливу на стан р. Десна вод р. Стрижень спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю 9 червня 2015 року відібрані проби води в створах гирла р. Стрижень, р. Десни вище та нижче місця впадіння р. Стрижень. На момент відбору проб скид був незначний.

За результатами гідрохімічних досліджень погіршення стану р. Десна у порівнянні з гранично допустимими концентраціями забруднюючих речовин для водойм рибогосподарського призначення не виявлено.
Зафіксовано незначні перевищення вмісту заліза загального і марганцю, традиційні для річок поліської зони, які пояснюються природними факторами – р. Десна бере свій початок на півночі, в заболоченій місцевості, що багата на зазначені метали.

Відносно чистою Деснянська вода залишається завдяки значній водності водойми та незначним об’ємом скинутих вод з р. Стрижень.

Спостереження та інструментально - лабораторним контролем тривають.

Останні новини Чернігівщини

Проведено комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства та конституційних прав в’язнів

Проведено комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства та конституційних прав в’язнів 07:50

Так, перевіркою встановлено, що дезінфекція в установі проводиться неналежним чином, зокрема адміністрацією установи не вживаються достатні заходи для запобігання поширенню СОVID-19 та інших захворювань.

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці 07:46

Оперативники Управління карного розшуку поліції Чернігівської області затримали підозрюваного у вбивстві 23-річної дівчини у місті Семенівка.

Чернігівський район: рятувальники витягли автівку з річки Десна

Чернігівський район: рятувальники витягли автівку з річки Десна 07:42

5 серпня до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що на дні річки Десна біля села Шестовиця Чернігівського району виявлено автомобіль.

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.