Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 12:34:40

Закровоточила ікона Іоанна Предтечі

15.06.2015   11:39

У Соборі Всіх Святих у Ніжині закровоточила ікона Іоанна Предтечі.

Це вже третя ікона з цього собору, з якою відбувається чудо.

Ця ікона нова. Її для церкви придбали зовсім недавно. Зроблена вона за сучасними технологіями.

Про те, що це може означати священники поки сказати не можуть. Вони говять, що це відомо лише Богу.

Іоанн Хреститель або Іоанн Предтеча - найбільш шанований християнський святий після Богородиці. Згідно з Біблією, йому пророкувалася мученицька загибель. Цар Ірод Антипа запроторив пророка у в'язницю за те, що той викривав його злочинний шлюбі з Іродіадою. На бенкеті в честь дня народження дочка Іродіади Соломія станцювала для Ірода, а в нагороду за танець мати намовила її попросити у царя вбити пророка.

У темницю до Івана був відправлений зброєносець, який відсік пророку голову і, принісши її на блюді, віддав Соломії, а та передала її Іродіадою. За переказами, голова продовжувала викривати Ірода і Іродіяду. Тоді жінка пронизала голкою язика Іоанна і закопала голову в нечистому місці.

Таємно благочестива дружина царського урядника взяла святу голову, поклала в посудину і поховала її на Єлеонській горі. Через роки голова Іоанна Хрестителя була знайдена і стала однією з найбільш шанованих святинь християнського світу.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:27

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

На Чернігівщині за добу виявили 23 хворих на COVID-19

На Чернігівщині за добу виявили 23 хворих на COVID-19 12:12

За даними щоденного моніторингу, в області станом на ранок підвтерджено інфікування коронавірусом ще 23 людей. По 2 хворих виявили у Носівському та Чернігівському районах, у Ніжині й Прилуках, 4 випадки - в Ічнянському районі, 3 - в Козелецькому районі, 1 - у Ніжинському районі та 7 - у Чернігові.

Виконком Чернігівської міськради ухвалив рішення про демонтаж незаконного об’єкта

Виконком Чернігівської міськради ухвалив рішення про демонтаж незаконного об’єкта 09:20

6 серпня виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні прийняв рішення про демонтаж частини бетонного паркану, встановленого власником на земельних ділянках, що належать місту і передані в постійне користування управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Чернігівська область виконала план призовної кампанії. ВІДЕО

Чернігівська область виконала план призовної кампанії. ВІДЕО 09:06

6 серпня у Чернігівській ОДА відбувся брифінг за підсумками весняно-літньої призовної кампанії.

Виборче законодавство та його застосування

Виборче законодавство та його застосування 09:02

Вибори за новими правилами, календар виборів, особливості висування кандидатів та роботи комісій, агітація та робота з медіа, роль старост у виборчому процесі – про ці та інші питання вели мову представники ОТГ Чернігівщини та експерти під час семінару «Виборче законодавство та його застосування».