Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:59:36

У школах і лікарнях не вистачає комп’ютерів

15.06.2015   08:53

Менський район займає перше місце в області по кількості дитячих садків. Вони є в усіх населених пунктах, де необхідні, повідомляє "Наше слово".

Про це повідомив начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко на нещодавньому розширеному засіданні колегії райдержадміністрації. Учасники заходу розглянули виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в районі, а також стан реформування медичної галузі.

План заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти передбачає зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, перехід на енергозберігаючі технології в школах, дошкільних та позашкільних закладах.

Серед проблем Леонід Литовченко назвав, зокрема, дефіцит комп’ютерної техніки в освітянських закладах.
Під час реформування системи охорони здоров’я жоден медичний працівник не був звільнений. Це відзначила головний лікар Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Корнієнко. Навпаки, постійно відчувається нестача лікарських кадрів, що є однією з найголовніших проблем медицини Менщини. Вирішувати її планується за рахунок випускників медичних вузів найближчих років.

Серйозними проблемами медзакладів району є недостатнє матеріально-технічне забезпечення та нестача комп’ютерної техніки.

Підсумовуючи засідання, голова райдержадміністрації Олександр Мисник зазначив, зокрема, що основну роботу гуманітарної сфери району необхідно спрямовувати на поліпшення якості послуг в галузі охорони здоров’я та в освіті.
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.