Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 серпня, 08:01:37

У школах і лікарнях не вистачає комп’ютерів

15.06.2015   08:53

Менський район займає перше місце в області по кількості дитячих садків. Вони є в усіх населених пунктах, де необхідні, повідомляє "Наше слово".

Про це повідомив начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко на нещодавньому розширеному засіданні колегії райдержадміністрації. Учасники заходу розглянули виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в районі, а також стан реформування медичної галузі.

План заходів з реалізації Національної стратегії розвитку освіти передбачає зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів, перехід на енергозберігаючі технології в школах, дошкільних та позашкільних закладах.

Серед проблем Леонід Литовченко назвав, зокрема, дефіцит комп’ютерної техніки в освітянських закладах.
Під час реформування системи охорони здоров’я жоден медичний працівник не був звільнений. Це відзначила головний лікар Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Корнієнко. Навпаки, постійно відчувається нестача лікарських кадрів, що є однією з найголовніших проблем медицини Менщини. Вирішувати її планується за рахунок випускників медичних вузів найближчих років.

Серйозними проблемами медзакладів району є недостатнє матеріально-технічне забезпечення та нестача комп’ютерної техніки.

Підсумовуючи засідання, голова райдержадміністрації Олександр Мисник зазначив, зокрема, що основну роботу гуманітарної сфери району необхідно спрямовувати на поліпшення якості послуг в галузі охорони здоров’я та в освіті.
 

Останні новини Чернігівщини

Проведено комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства та конституційних прав в’язнів

Проведено комплексну перевірку стану дотримання вимог законодавства та конституційних прав в’язнів 07:50

Так, перевіркою встановлено, що дезінфекція в установі проводиться неналежним чином, зокрема адміністрацією установи не вживаються достатні заходи для запобігання поширенню СОVID-19 та інших захворювань.

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці 07:46

Оперативники Управління карного розшуку поліції Чернігівської області затримали підозрюваного у вбивстві 23-річної дівчини у місті Семенівка.

Чернігівський район: рятувальники витягли автівку з річки Десна

Чернігівський район: рятувальники витягли автівку з річки Десна 07:42

5 серпня до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що на дні річки Десна біля села Шестовиця Чернігівського району виявлено автомобіль.

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками

У серпні матеріальну допомогу від міста отримає 201 чернігівська сім’я з новонародженими малюками 15:10

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.