Кошмарна ДТП на Чернігівщині. Ожеледиця нанизала один на одного 16 автомобілів. Є постраждалі
Вранці на трасі Нові Яриловичі-Чернігів накоїли лиха ожеледиця та туман. Неподалік від села Гарбузин Козелецького району у масштабну ДТП потрапили одразу шістнадцять транспортних засобів.
Патруль ДПС
Лише щасливий випадок не кинув у цю металеву кашу жоден маршрутний автобус. Зазнали ушкоджень лише легковики та вантажівки.
Але на обійшлося без постраждалих. Четверо поранених були доставлені до Козелецької районної лікарні. Про те, скільки людей дістали травми та відмовились від госпіталізації, поки невідомо.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression