Завершилися командно-штабні навчання з територіальної оборони
12 червня в Чернігівській області завершилися командно-штабні навчання з територіальної оборони.
До них були залучені представники військових комісаріатів, досвідчені військовослужбовці-інструктори та військовозобов’язані, які сформували загін територіальної оборони в області.
Упродовж навчання на одному з навчальних полігонів із військовозобов’язаними проводились практичні заняття з вогневої, тактичної, медичної підготовки та стрільб зі стрілецької зброї. Крім цього, бійці рот та взводів новоствореного загону виконували завдання на важливих об’єктах обласного центру.
В подальшому особовий склад загону залучатиметься на періодичні навчальні збори.
За підсумками командно-штабних навчань кращі воїни були заохочені керівництвом Чернігівського обласного та міського військових комісаріатів.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.