Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 20:27:22

Наші виробники незабаром шитимуть парашути для льотчиків і десантників

12.06.2015   10:47Агенцiя

Військові, науковці й підприємці зібралися, щоб спільно спроектувати виробництво в Чернігові одягу й спорядження для Збройних сил та інших силових відомств. Від штанів до парашута й міні-електростанції – такий діапазон необхідних речей могли оглянути й замовити фахівці на цьому науково-практичному семінарі, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.

Випробувач парашутів Ігор Сила, на рахунку якого тисячі стрибків, показує представникам швейних підприємств області зразок сучасного рятувального обладнання: ймовірно, наші виробники незабаром шитимуть парашути для льотчиків і десантників.
 
Для державного науково-випробувального центру ЗСУ, який з минулого року працює в Чернігові, випробовувати літаки й вертольоти, авіаційну техніку й парашути – звична справа. Але тепер на Центр покладене випробування, крім зброї й техніки, взагалі будь-якого нового військового спорядження, в тому числі й форменого одягу й речового майна. Поставлене завдання перейти на нові стандарти максимальної безпеки й зручності бійця, і щоб це зробити, випробувальний центр вивчає можливості наших підприємств, замовляє зразки і їх досліджує.
 
Частину зразків одягу й спорядження показують промисловцям військові, а частину – навпаки самі підприємці пропонують як свої моделі. Тут військова форма, рятувальне й захисне спорядження, парашути, водолазні костюми. Після випробування і (за потреби) вдосконалення ці зразки можуть бути замовлені державою для військових, правоохоронців і рятувальників.
 
Науково-практичний семінар з забезпечення ЗСУ та інших силових структур речовим майном спільно провели представники ДНВЦ, кількох підприємств і практично всіх силових відомств.
 
Чернігівський державний технологічний університет представив в експозиції свої розробки, в тому числі зручне для використання в польових умовах джерело електроенергії — гнучкі панелі фотоелементів, а також композитні захисні пластини для бронежилетів.
 
Таким чином ця спільна робота покликана відразу і сприяти обороноздатності, і забезпечити замовленнями наші підприємства, і зменшити залежність від імпорту з інших держав.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.