На Чернігівщині сплата за ліцензії наповнила бюджет майже на 5 мільйонів гривень
За січень-травень 2015 року на Чернігівщині надходження від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до бюджету склали 4850,5 тис. грн.
Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області Ігор Пирог, станом на 1 червня 2015 року в Чернігівській області обліковується 1440 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загальна кількість діючих ліцензій - 4386 штук, в тому числі: на алкогольні напої – 2367 штук, на тютюнові вироби – 2019 штук.
Протягом січня-травня відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області було видано 939 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 830 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
При цьому анульовано за вказаний період 108 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 155 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Також призупинено за несвоєчасну сплату 121 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 109 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.