Партію мобільних телефонів вартістю 329 тисяч гривень намагались незаконно ввезти в Україну мешканці Чернігівської області
Порушення виявили співробітники митниці та прикордонники на митному посту “Сеньківка” Чернігівської митниці.
Автомобіль “Volkswagen” під керуванням мешканця Чернігівської області, що слідував разом з пасажиром з Російської Федерації до України, заїхав до смуги спрощеного контролю – “зелений коридор”.
Для здійснення поглибленого огляду автомобіль перемістили до “червоного коридору”, а водію та пасажиру запропонували заповнити митні декларації. Обидва громадянина заявили про відсутність у них будь-яких предметів, що підлягають декларуванню та оподаткуванню.
Але при здійсненні спільного митно-прикордонного огляду їх багажу у валізах, що знаходились в багажному відділенні автомобіля, було виявлено 412 мобільних телефонів в асортименті. З них 208 телефонів належали водію автомобіля і 204 – пасажиру.
За попередньою оцінкою вартість затриманих мобільних телефонів становить 329 тисяч гривень. Наразі відносно громадян порушено адміністративні справи, предмети правопорушення вилучені і зберігатимуться у митниці до винесення по справам рішення суду.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.