Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 07:18:22

Прокуратурою Чернігівської області поновлено права студентів

21.02.2012   07:57

Прокуратурою області посилено нагляд за додержанням законодавства щодо соціального захисту учнівської молоді, у т.ч. з числа дітей-сиріт, інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, перевірками у вищих навчальних закладах міста виявлено непоодинокі факти необґрунтованої невиплати стипендій. Зокрема, інвалідам по зору, які успішно навчалися, а також студентам з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування щомісяця недоплачувалася соціальна стипендія. Окремим випускникам з числа осіб цієї категорії не було виплачено одноразову грошову допомогу при працевлаштуванні.

За втручання прокуратури області виплачено понад 350 тис. грн. До відповідальності притягнуто 6 посадових осіб. Поновлено права більше 2000 студентів, у т.ч. 44 дітей-сиріт, інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини