Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 12:29:19

На очисних спорудах Чернігова вмонтували "не своє" обладнання

20.02.2012   14:22Агенцiя

Ревізія Державного управління охорони природи навколишнього природного середовища в Чернігівській області встановила незаконне відчуження обладнання більше як на 2 мільйони гривень.

При ревізії окремих  питань фінансово-господарської діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища  за 2009 - 2011 роки ревізори Державної фінансової інспекції в Чернігівській області встановили, що Управління передало з державної  форми власності в комунальну дві ультрафіолетові установки на базі мультихвильових ламп марки Веrson InLine 1600+WW вартістю 2,1 млн грн. без відповідного рішення органу управління (Міністерства екології та природних  ресурсів) та без погодження з державним органом приватизації.

Згадані установки були вмонтовані в систему ультрафіолетової  стабілізації очищеного стоку на об'єкті очисних каналізаційних споруд м. Чернігова.

За результатами ревізії на керівника та головного бухгалтера Управління охорони навколишнього природного середовища  складено протоколи про адміністративну відповідальність за ст. 164-2 КУпАП.

Наразі ультрафіолетові установки повернуті на баланс Управління та відновлені по бухгалтерському обліку.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівські області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23

Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.

Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18

Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.

Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57

З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.

Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15

Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини