Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:32:43

Чернігівські митники припинили "мандрівку" автомобіля за підробленими документами

04.06.2015   10:38Агенцiя

Черговий факт підробки документів на автомобіль виявили співробітники Чернігівської митниці ДФС у пункті пропуску «Сеньківка».

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Громадянин України – 43-річний мешканець Черкащини – за кермом автомобіля «AUDI 100» прямував з Росії до України. Під час митного контролю він надав доручення на право користування та керування автомобілем,  посвідчене у нотаріальному бюро м. Каунас.

При перевірці законності переміщення через митний кордон України цього транспортного засобу митники за допомогою офіційного електронного ресурсу встановили, що в Литві автомобіль знятий з реєстраційного обліку. Але  доручення викликало сумніви щодо його легітимності. Співробітники митниці направили відповідний запит до Литви.

У відповіді зазначено, що доручення у даному нотаріальному бюро м. Каунаса не завірялося, а підпис та гербова печатка на ньому є підробленими. Щоб виправдати свої дії, громадянин повідомив, що особисто не був присутній при оформленні доручення, а автомобіль отримав у подарунок.
   
Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483  Митного кодексу України «переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Санкції передбачають штраф у розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією. При повторному притягненні до відповідальності за аналогічне порушення (ст. 483 та 482 Митного кодексу України) протягом одного року санкції становитимуть 200 відсотків від вартості товарів та їх конфіскацію. Вартість автомобіля визначить експертиза, а остаточне рішення у даній справі винесе суд.
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.