Оперативники податкової міліції Чернігівщини викрили 29 кримінальних правопорушень
За матеріалами, зібраними оперативниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області, протягом 5 місяців до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 29 кримінальних правопорушень.
З них 11 - за статтею 212 «ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів» та 7 - за статтею 204 Кримінального кодексу України «незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».
Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, за результатами досудового розслідування за 8 правопорушеннями слідчі направили до суду обвинувальні акти.
У рамках досудового розслідування за кримінальними провадженнями забезпечено відшкодування понад 670 тисяч гривень збитків, накладені арешти на майно на загальну суму понад 7 мільйонів гривень.
Протягом січня-травня з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на 21 мільйон гривень. Припинена діяльність 2 підпільних цехів з виробництва товарно-матеріальних цінностей, в одному з них виготовляли фальсифіковані лікеро-горілчані напої.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.