Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 12:39:36

Було виявлено незадекларовані 412 мобільних телефонів марки "Аррle","HTC","Nokia" та аксесуарів до них

20.02.2012   10:05Агенцiя

Близько 06.50 18 лютого в міжнародний автомобільний пункт пропуску "Сеньківка" на в'їзд в Україну по "зеленому коридору" прибув мікроавтобус марки "Фольксваген" під керуванням громадянина України Олексія А. та одного пасажира.

В ході здійснення прикордонного контролю було помічено знервовану поведінку водія і враховуючи аналіз та оцінку ризиків, з метою протидії можливому незаконному переміщенню через державний кордон зброї, наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, боєприпасів, вибухових речовин, матеріалів і предметів, заборонених до переміщення через державний кордон старший зміни прикордонних нарядів ініціював проведення спільного поглибленого огляду. 

Для цього транспортний засіб було виведено із загального потоку і перенаправлено на смугу руху "червоний коридор".

Після письмового та усного декларування власником автомобіля, під час  огляду, спільною прикордонно-митною оглядовою групою в  особистих речах  даних громадян було виявлено незадекларовані 412 мобільних телефонів марки "Аррle","HTC","Nokia" та аксесуарів до них. Сума оцінки контрабандних товарів склала 329600 гривень.

О.В.Дудко, начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону, підполковник

Останні новини Чернігівщини

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади?

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади? 11:01

Про ці та інші питання йшлося під час дистанційного навчання «Застосування геоінформаційних систем в роботі органів державної влади».