Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 04:21:15

Переможці обласного етапу - учасники Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці

28.05.2015   07:39

Нагадаємо на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності були підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

В ньому взяли участь більше трьохсот творчих робіт з основ безпеки життєдіяльності різного напрямку: малюнки, фотографії, вірші, розповіді, казки, різноманітні вироби. Журі, до складу якого увійшли представники відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», обласних управлінь ДСНС, а також освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації розглянули роботи та зазначили, що автори та їх керівники підішли до участі в заході відповідально й творчо, а роботи були виконані на високому рівні.

До участі у Всеукраїнському етапі відібрано 79 робіт, які, сподіваємося, достойно представлять Чернігівщину та отримають високу оцінку своєї майстерності.

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
«Безпека в житті – життя в безпеці»

І місце
1.Іванченко Аліна, вихованець Корюківського ЦДЮТ
2. Кузьменко Даріна, вихованець Куліківського центру позашкільної освіти
3. Козлова Анна, вихованець Семенівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва
4. Науменко Анастасія, учениця ЗНЗ № 21 м.Чернігова
5. Бланків Руслана, вихованець Ріпкинського Центру дитячої та юнацької творчості
6. Сацюк Діана, вихованець Козелецького Центру дитячої та юнацької творчості
7. Руднік Валерія, вихованець Козелецького Центру дитячої та юнацької творчості
8. Полуда Тетяна, вихованець Щорського районного Центру дитячої та юнацької творчості
9. Коваль Марія, вихованець Щорського районного Центру дитячої та юнацької творчості
10. Гончарова Олеся, учениця Лісконогівської ЗНЗ Н.- Сіверського району
11. Алексеева Тетяна, вихованець Удайцівського навчально-реабілітаційного центру Прилуцького району
12. Коленченко Вадим, учень гімназії № 1 м.Н-Сіверський
13. Пастушенко Сергій, вихованець Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва
14. Волков Денис, вихованець Ріпкинського ЦДЮТ
15. Бикова Анастасія, вихованець Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва
16. Кононенко Олена, учениця Семенівської гімназії № 2
17. Горберг Катерина, учениця гімназії № 31 м.Чернігова
18. Пилипець Дар’я, учениця ЗНЗ № 20 м.Чернігова
19. Магоня Кристіна, учениця Чайкинського навчально-виховного комплексу Н-Сіверського району
20. Максимович Софія, учениця Старохорщинської ЗОШ Н-Сіверського району
21. Співак Неля, учениця Харківської ЗОШ Талалаївського району
22. Шимко Євгенія, учениця Куликівської ЗОШ
23. Коваленко Олександр, учень ЗНЗ № 20 м.Чернігова
24. Охріменко Софія, учениця гімназії № 1 м.Н-Сіверський
25. Заєць Віталіна, учениця Орлівського навчально-виховного комплексу Н-Сіверського району
26. Рибалов Артур, учень Михальчино-Слобідської ЗОШ Н-Сіверського району
27. Луня Богдана, учениця Чайкинського навчально-виховного комплексу Н-Сіверського району, за зайняте І місце
28. Панченко Ангеліна, учениця Жовтневої ЗОШ Прилуцького району
29. Сенько Анна, учениця Семенівської ЗОШ № 1
30. Швидкая Ірина, учениця Семенівської ЗОШ № 3
31. Гейдарова Ельвіра, учениця ЗНЗ № 14 м.Чернігова
32. Сигута Артем, учениця Чайкинського навчально-виховного комплексу Н-Сіверського району
33. Фесенко Валерія, вихованець Борзнянського районного БДЮТ
34. Соловей Юлія, учениця Прилуцької ЗОШ № 9


ІІ місце
35. Михайлик Анастасія, учениця Дубогаївської ЗОШ Прилуцького району
36. Сердюк Артем, вихованець Центру ДЮТ смт.Талалаївка
37. Бабасьов Андрій, Децик Олександр, Максименко Дмитро, Пономарьов Виталій, учні Щорської школи – інтернату І-ІІ ступеню
38. Надточий Єлизавета Олегівна, вихованець Корюківського ЦДЮТ
39. Науменко Владислав, вихованець Центру ДЮТ смт.Талалаївка
40. Насілівська Ірина, вихованець Ніжинського обласного педагогічного ліцею
41. Семенах Вікторія, вихованець Ічнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості
42. Шумал Анна, вихованець Березнянського багато – профільного навчально-реабілітаційного центру
43. Савченко Дар’я, учениця гімназії № 1 м.Н-Сіверський
44. Кривець Марина, вихованець Ніжинського Будинку дітей та юнацтва
45. Качкарда Вікторія, вихованець Куликівського районного центру позашкільної освіти
46. Удовик Анастасія, вихованець Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва
47. Кадюк Маргарита, вихованець Ніжинського Будинку дітей та юнацтва
48. Кебкал Юлія, вихованка Ніжинського обласного педагогічного ліцею
49. Самійленко Дмитро, учень Прилуцької ЗОШ № 9
50. Соловей Юлія, учениця Прилуцької ЗОШ № 9
51. Бурдина Максим, учень ЗНЗ № 20 м.Чернігова
52. Хомич Лада, учениця ЗНЗ № 17 м.Ніжин
53. Діденко Богдана, учениця Талалаївської ЗОШ
54. Ющенко Анна, учениця ЗНЗ № 2 м.Чернігова
55. Авдеєнко Анастасія, учениця ЗНЗ № 2 м.Чернігова
56. Пальоха Юлія, учениця ЗНЗ № 20 м. Чернігова
57. Свириденко Максим, вихованець Борзнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості
58. Писана Анна, вихованець Ічнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості


ІІІ місце
59. Журенко Настя, вихованець Центру ДЮТ смт.Талалаївка
60.Швидченко Анна, вихованець Ічнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості
61. Коленкова Тетяна, учениця Щорської школи – інтернату І-ІІ ступеню
62. Ліпей Ліля, учениця Щорської школи – інтернату І-ІІ ступеню
63. Воробей Іван, учень Дігтярівського навчально-виховного комплексу Н-Сіверського району
64. Павленко Анастасія, учениця Ріпкинської гімназії
65. Алексієнко Анна, вихованець Березнянського багато – профільного навчально-реабілітаційного центру
66. Корінь Данило, вихованець Щорського районного Центру дитячої та юнацької творчості
67. Кравець Катерина, , вихованець Удайцівського навчально-реабілітаційного центру Прилуцького району
68. Ігнатенко Катерина, учениця ліцею № 15 м.Чернігова
69. Безсмертна Марина, вихованець Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва
70. Шейко Валерія, учениця Ніжинської гімназії № 3
71. Тураш Анна, учениця Ковчинської ЗОШ Куликівського району
72. Скрипка Антонина, учениця ЗНЗ № 4 м.Чернігова
73. Музиченько Анна, учениця ЗНЗ № 20 м.Чернігова
74. Бурдина Максим, учень ЗНЗ № 20 м.Чернігова
75. Горбик Софія, учениця ЗНЗ № 20 м.Чернігова
76. Литовченко Діана, учениця ЗНЗ № 25 м.Чернігова
77. Поліщук Владислав, учень Семенівської ЗОШ № 1
78. Горбань Анна, учениця Ніжинської ЗОШ № 17
79. Курінська Оксана, вихованець Борзнянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.