У Чернігові може з’явитися 2 багатоповерхівки у історичних зонах. ВІДЕО
Археологічна зона не перепона для будівництва – так вирішив місцевий забудовник та звернувся за допомогою комунального підприємства «Чернігівбудінвест», котра в свою чергу просить у депутатів міської ради надати в постійне користування земельну ділянку. Вирішиться питання 20 соток навпроти Єлецького монастиря під час 51-ї сесії міської ради.
Якщо обранці проголосують за виділення ділянки, комунальне підприємство вже в найближчий час готове передати її в користування забудовника, без проведення аукціону. Адже в Чернігові чомусь конкурсна система в земельних питаннях не працює.
Зводити в одному з найпривабливіших районів міста буде підприємство відоме своїм будівництвом на березі річки Стрижень.
Також на розгляд депутатів виноситься ще одне питання, що стосується будівництва на розі вулиць Шевченка та Рокоссовського, навпроти технологічного університету, у постійне користування 65 соток просить управління капітального будівництва. Для зведення багатоповерхового житлового будинку. Як і в першому випадку комунальники будувати самостійно не планують, віддають землю в користування бізнесменам. За інформацією телеканалу «Дитинець» зводити багатоповерхівку навпроти університету збирається місцева фірма забудовник «Основа-Буд-7».
Що саме буде на газоні навпроти технологічного та територією генеральського будинку, представники забудовника поки не коментують, але й не заперечують, що саме їхнє підприємство готове до великого будівництва.
" frameborder="0" allowfullscreen>
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).