Військовою прокуратурою здійснено реагування на самовільне зайняття земельної ділянки дитячого оздоровчого табору ім. Ю. Гагаріна
Військовою прокуратурою Центрального регіону України розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки дитячого оздоровчого центру ім. Ю. Гагаріна Державної акціонерної холдингової компанії «Артем»,
що розташована в м. Ірпінь Київської області в зоні санітарної охорони, за ч. 2 ст. 1971 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років).
Встановлено, що частину (0,08 га) земельної ділянки, яка використовувалась підприємством оборонно-промислового комплексу - Державною акціонерною холдинговою компанією «Артем» для розміщення дитячого оздоровчого центра ім. Ю.Гагаріна, самовільно захоплено у березні 2015 року невідомими особами, проведено її розчищення від зелених насаджень, демонтовано інженерні комунікації, обнесено парканом та розпочато будівельні роботи.
Триває досудове розслідування. Військовою прокуратурою Центрального регіону України вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконного зайняття вказаної земельної ділянки, після чого будуть вжиті заходи представницького характеру для її повернення.
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.