Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:23:20

Прокуратура вимагає відшкодування до бюджету шкоди, завданої самовільним використанням земель

25.05.2015   17:14

Господарським судом Чернігівської області за результатами розгляду позову підтримано позицію органів прокуратури та стягнуто на користь держави майже 40 тис грн на відшкодування шкоди, заподіяної приватним підприємством самовільним використанням близько 10 га земель історико-культурного призначення у Прилуцькому районі.

За аналогічними позовами органами прокуратури лише у цьому році стягнуто вже майже 300 тис грн.
 
На жаль, недобросовісні сільгоспвиробники з метою збільшення прибутків та, користуючись дією мораторію на проведення перевірок органів контролю, насамперед Державної інспекції сільського господарства, не відмовляють собі у бажанні без будь-яких погоджень та дозволів, самозахоплюючи, розорювати окремі ділянки, що перебувають у державній власності, не оминаючи і земельні ділянки особливо-цінних земель чи земель історико-культурного призначення.
 
Як наслідок - держава не отримує жодних виплат у вигляді орендної плати чи земельного податку, а якість землі погіршується через недотримання визначеного порядку сівозмін та впорядкування угідь.
 
Проте, такі порушення і надалі залишатимуться в полі зору органів прокуратури, які вживатимуть до винних у їх допущенні відповідних заходів реагування як цивільно-правового так і кримінально- правового характеру.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини