Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:18:22

Триває конкурс на участь в освітньому проекті для журналістів "Медійний поступ"

25.05.2015   16:34Агенцiя

Проект орієнтований на активних представників ЗМІ, які цікавляться економічною тематикою та бажають фахово розвиватися у цьому напрямку, а також прагнуть вдосконалити свою загальну професійну компетенцію.

Проект «Медійний поступ» реалізовуватиме Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА у партнерстві з громадською організацією «Асоціація регіональних ЗМІ» та за підтримки компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».

Протягом червня – листопада 2015 року учасники проекту візьмуть участь у 9 заняттях з журналістами і медіаекспертами з Чернігова та Києва. Основний акцент проекту зроблено на оволодінні учасниками основ економічної журналістики. Вони матимуть змогу поглибити свої знання у сфері місцевих фінансів, підготовці публікацій на бізнес-тематику та аналітичних матеріалів.

Частина тренінгів буде присвячена загальнокорисним у журналістській діяльності темам, як-то: використання інструментів нових медіа, захист від інформаційних маніпуляцій, отримання доступу до публічної інформації тощо.

Також учасники відвідають Прилуцьку тютюнову фабрику, де зможуть ознайомитися з виробничим процесом та бізнес-кейсами від компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна».

Проект розраховано на 25 місць. Участь безкоштовна, учасникам, що проживають не у Чернігові, буде запропонована повна або часткова компенсація витрат на проїзд (залежно від складу групи).

Проект спрямований на журналістів друкованих ЗМІ та Інтернет-видань, які працюють з текстами. Участь представників телерадіоорганізацій можлива, однак специфіка роботи з аудіовізуальними матеріалами на тренінгах не розглядатиметься.

Обов’язковою умовою участі у проекті є сплата мотиваційного внеску у розмірі 200 грн. Під час фінальної зустрічі ці кошти будуть в повному обсязі повернені усім учасникам, які відвідали не менше 7 занять та сумлінно виконували домашні завдання від тренерів.

Відкриття проекту та перше заняття відбудеться 5 червня.

Для участі у проекті, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за посиланням: http://bit.ly/mediapostup. Термін подачі заявок — до 23:59 год. 28 травня.

За додатковою інформацією прохання звертатися за телефоном (04622) 4-11-07 або на Facebook.com/valerii.sorokin.

Координатор проекту (на громадських засадах) — Валерій Сорокін, начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА. 

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини