Замість забудови на зеленій зоні - дитячий комплекс. ВIДЕО
Жителі вулиці Рокосовського вийшли з дітьми відсвяткувати відкриття одного з найбільших майданчиків в місті.
Ще півроку тому тут мала б з’явитися новобудова. За проектом, на прибудинковій території посеред дерев, міські владці довзволи збудувати спортивний комплекс. Проте люди з таким рішенням чиновників не погодились та розпочали боротьбу.
Не зважаючи на звернення чернігівців до міського голови, прокуратури — ніхто не прислухався до жителів.
Допомогли вирішити складне питання — депутати міської ради від депутатської групи «Рідне місто». Разом з громадою вони вибороли право дітей отримати майданчик, який встановив благодійний фонд Владислава Атрошенка «Поліський оберіг».
Відкриваючи довгоочікуваний майданчик Атрошенко наголосив, що це частина системної роботи його команди, яка триває вже не перший рік. Висловив нардеп і обурення діями міських депутатів, забудовників та влади: «Я вважаю, що тільки злочинці могли намагатися організувати тут будівництво, надавали дозволи та закривали очі на порушення. Дуже добре, що мешканцям цих будинків разом із нашою командою вдалося зупинити це свавілля та захистити права людей».
Мешканці кажуть будуть слідкувати за ним. Адже тепер це головна зона відпочинку для наймолодших чернігівців.
Наразі ж це вже трейтій майданчик цього сезону, встановлений благодійним фондом «Поліський оберіг». Та меценат Владислав Атрошенко на цьому зупинятися не планує.
Окрім дитячих майданчик, вже наступного року благодійний фонд має наміри встановлювати спортивні комплекси, аби всі бажаючі могли долучатися до та здорового способу життя.
PR
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.