Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 08:09:25

На виплату лікарняних працівникам міста Чернігова Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності перераховано 23 млн.грн.

25.05.2015   10:42

Чернігівська міська виконавча дирекція є найбільшим структурним підрозділом обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, основною функцією якого є надання матеріального забезпечення працюючим громадянаму зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами та похованням.

Кожен працюючий, із заробітної плати якого сплачується єдиний соціальний внесок, а їх у місті Чернігові налічується понад 93 тисячі,має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог – оплату листків непрацездатності в зв’язку з хворобою або вагітністю та пологами – працюючим громадянам перераховано понад 23мільйони гривень.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на похованнязастрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 79 тисяч гривень.

Піклується Фонд і про фізичних осіб-підприємців, які у разі виявлення бажання та за умов укладання з територіальним органом Державної фіскальної служби України відповідного договору про добровільну участь у системі соціального страхування, мають право наоплату лікарняного у разі хвороби, в зв’язку з необхідністю догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, а також на період вагітності та пологів. Таких суб’єктів підприємницької діяльності на сьогодні налічується 212 осіб.

Міська виконавча дирекція відділення Фондуі надалі прикладатиме максимум зусиль для якнайшвидшого фінансування матеріального забезпечення працюючимгромадянам міста Чернігова.

Додаткову інформацію завжди можна отримати за адресою: місто Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040, 678-238.

Останні новини Чернігівщини

Перевірка покупця земельної ділянки  делегована нотаріусам

Перевірка покупця земельної ділянки делегована нотаріусам 08:05

Понад 100 днів потому, з моменту відкриття ринку землі, українці отримали право придбавати раніше підмораторні земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:02

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 24 жовтня по 8:00 25 жовтня 2021 року.

25 жовтня - який день, свято та прикмети

25 жовтня - який день, свято та прикмети 08:02

25 жовтня відзначають міжнародний день шкільних бібліотек, європейський день юстиції, всесвітній день опери, всесвітній день макаронів, день панк-культури і міжнародний день боротьби жінок за мир.

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини