Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:19:37

На виплату лікарняних працівникам міста Чернігова Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності перераховано 23 млн.грн.

25.05.2015   10:42

Чернігівська міська виконавча дирекція є найбільшим структурним підрозділом обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, основною функцією якого є надання матеріального забезпечення працюючим громадянаму зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами та похованням.

Кожен працюючий, із заробітної плати якого сплачується єдиний соціальний внесок, а їх у місті Чернігові налічується понад 93 тисячі,має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог – оплату листків непрацездатності в зв’язку з хворобою або вагітністю та пологами – працюючим громадянам перераховано понад 23мільйони гривень.

Не залишились без уваги і страхувальники, які звернулися за виплатою допомоги на похованнязастрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 79 тисяч гривень.

Піклується Фонд і про фізичних осіб-підприємців, які у разі виявлення бажання та за умов укладання з територіальним органом Державної фіскальної служби України відповідного договору про добровільну участь у системі соціального страхування, мають право наоплату лікарняного у разі хвороби, в зв’язку з необхідністю догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, а також на період вагітності та пологів. Таких суб’єктів підприємницької діяльності на сьогодні налічується 212 осіб.

Міська виконавча дирекція відділення Фондуі надалі прикладатиме максимум зусиль для якнайшвидшого фінансування матеріального забезпечення працюючимгромадянам міста Чернігова.

Додаткову інформацію завжди можна отримати за адресою: місто Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040, 678-238.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини