Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 22:05:07

Співробітники Чернігівської виправної колонії (№ 44) допомогли знайти домівку засудженій жінці з дитиною

20.05.2015   10:50Агенцiя

Малюки засуджених жінок Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44) потрапляють до Будинку дитини при установі, в якому вже вирішується їх подальша доля.

Саме в цьому місці створюється їх нова родина, змінюється їх ставлення до життя. Тому дуже важливо в саме цей момент донести їм, що вони не байдужі всьому світу, що є таки люди, які про них турбуються. Співробітники Будинку дитини намагаються допомогти і засудженим матерям.

Саме тому, дізнавшись, що засудженій Марині Міхай разом з однорічним синочком Едуардом немає куди піти після звільнення, приклали всіх зусиль, щоб знайти для них домівку.

На допомогу пенітенціаріям прийшли представники релігійної громади «Відродження», які влаштували родину до соціального центру м. Полтави.

Засуджену та дитину, які були забезпечені всім необхідним на перший час, зустріли релігійники та супроводили до нового місця мешкання.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39

Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини