Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 06:45:51

Увага, конкурс!

19.05.2015   13:53

Відділ у справах сім'ї та молоді міської ради оголошує конкурспроектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста Чернігова у 2015 році.

Конкурс проводиться за наступними напрямками:
- «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.;
- «Масові заходи для молоді» з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.;
- «Сприяння підвищенню професіонального рівня діяльності молодіжних та дитячих громадських організацій міста, в тому числі розвитку молодіжного підприємництва» з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.;
- «Заходи з патріотичного виховання» (в т.ч. до Дня прапора, Дня незалежності України, Дня міста Чернігів, Дня захисника України, Дня Збройних Сил України)з обсягом бюджетного фінансування до 4 тис. грн.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) - до 17:00 год. 18 червня 2015 року.

За детальною інформацією звертатися за адресою: 14017, м. Чернігів, вул. Щорса, 19, каб. 411-414 за тел.77-41-34, 77-40-00 або написати до скриньки е-mail: molod@chernigiv-rada.gov.ua.

Також можна отримати додаткову інформацію на сторінках мережі Інтернет https://www.facebook.com/viddil.molodi.chernihiv?ref=hlй https://vk.com/viddilmolodi.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.