Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:35:04

День свого двору щороку в травні святкуватимуть мешканці будинків по вул. Щорса та Любецька. ВIДЕО

15.05.2015   16:10Агенцiя

Вже другий цього року дитячий ігровий комплекс відкрила команда Владислава Атрошенка в Чернігові. Цього разу - у дворі на перехресті вулиць Щорса та Любецька.

Батьки розповідають, що поки в їх дворі не було гарного, а головне безпечного майданчику - дітям доводилося шукати розваг де-інде. Тепер зі свого двора вони ні ногою.

В допомогу будівельникам на цьому майданчику прийшли місцеві мешканці. Усі разом організовували суботники, зізнається куратор цього двору Віра Казимир.

На майданчику передбачили куточки для кожного віку. Тут є й для наймолодших і їх матусь для підлятків і навіть для дорослих.Спортивно-ігрове містечко формував сам Владислав Атрошенко. Він каже, намагався передбачити умови для усіх. Зізнається, від щасливих посмішок дітей – отримує величезне задоволеннн ята стимул працювати й далі.

До програми встановлення дитячих майданчиків волонтери «Поліського оберегу» запрошують усіх заможніх людей, які можуть будь-чим допомогти. Навіть на святі Владислав Атрошенко запропонував спрівпрацю ще кільком місцевим підприємцям, що проживають саме у цьому дворі.

Активні матусі та інші мешканці цього двору запевнили, що відтепер в день встановлення дитячого містечка тут святкуватимуть день двора. А восени висадять фруктовий сад.


PR

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.