Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:31:55

Чи варто реанімувати "напівживу" залізничну лікарню?

14.05.2015   14:01Агенцiя

У Чернігівській міській раді триває вивчення ситуації, що склалася з вузловою лікарнею станції Чернігів Південно-Західної залізниці внаслідок відмови власника від її подальшого утримання.

За інформацією секретаря міської ради Владислава Кухаря, проведено ретельне обстеження технічного стану основних засобів. «Ми не маємо морального права перед медичною спільнотою міста взяти «кота в мішку» і тим самим позбавити решту діючих закладів достатнього фінансування», - переконаний керівник.

Як з’ясували фахівці управління капітального будівництва міської ради, знос більшості будівель лікарні складає від 25 до 63 відсотків. Так, будівля самої лікарні була зведена майже століття тому – в 1929 році. Тим же роком датується зведення корпусу поліклініки. Решта приміщень будувалися в 1930, 1940, 1963 роках. У найгіршому стані – вікна та двері, а звідси додаткові витрати на обігрів приміщень. Також занедбані внутрішні комунікації – водопостачання і водовідведення, електрика. Досить лише уявити, в яку «копійку» обходиться утримання всього лікарняного комплексу.

Фактично, лише на відновлення будівель лікарні для їх нормального функціонування потрібно близько 20 млн. грн. При цьому мова взагалі не йде про медичне обладнання – діагностичне чи лікувальне.

Не один рік місто наполегливо рухається в напрямку посилення енергозбереження, особливо в бюджетних закладах. І якби ми навіть мали ці зайві 20 мільйонів, то чи не ефективніше було б їх спрямувати на ремонт дахів, вікон та дверей у ефективно працюючих міських закладах?

В управлінні охорони здоров’я міської ради позиція чітка: для Чернігова і чернігівців цілком достатньо тих закладів, які є на сьогодні. Можна знайти можливості працевлаштувати людей, хоча деяких потрібних спеціалістів «Укрзалізниця» вже прилаштувала у інші свої заклади.

Доля залізничної лікарні з урахуванням усіх «за» і «проти» вирішуватиметься на сесії міської ради.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини