Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 12:03:11

Бюджет отримав майже 422 млн. грн. від платників Чернігова

14.05.2015   07:58

Про це повідомив начальник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко.

Підсумовуючи роботу інспекції за чотири місяці 2015 року він поінформував, що надходження податків, зборів та обов’язкових платежів за січень-квітень 2015 року склали 421,8 мільйонів гривень і зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 100,7 мільйонів гривень. З них 220,6 мільйонів гривень надійшло до Державного бюджету. Це на 86,8 мільйонів гривень більше, ніж за відповідний період 2014 року.

Серед податків, які формують дохідну частину Державного бюджету, питому вагу склали: ПДВ – 115,2 мільйонів гривень (майже 52,2%), ПДФО – 46,4 мільйонів гривень (21,0%), податок на прибуток – 34,6 мільйонів гривень (15,7%). У той же час, з початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 60,8 мільйонів гривень податку на додану вартість. На зміцнення обороноздатності країни платниками Чернігова перераховано до бюджету 17,4 мільйонів гривень військового збору.

Місцевий бюджет наповнився на 201,2 мільйонів гривень, або на 7,4% більше проти надходжень 2014 року. Приріст до минулорічного показника склав 13,9 мільйонів гривень. Домінуючим у формуванні місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальній сумі надходжень місцевого бюджету склала 54,4% або понад 109,5 мільйонів гривень.

“Дуже важливим на сьогодні є дотримання кожним роботодавцем законодавства про працю, недопущення зменшення законодавчо встановленого розміру оплати праці, виплати заробітної плати в “конвертах” та скорочення відрахувань до бюджету”, – акцентував керівник міської податкової.

За рахунок плати за землю місцевий бюджет наповнився майже на 31,2 мільйонів гривень.
Забезпечено позитивну динаміку сплати єдиного податку. Внесок від юридичних, фізичних осіб та сільгосппідприємств – платників спрощеної системи оподаткування – 27,3 мільйонів гривень.

Одне з перспективних джерел наповнення місцевого бюджету – акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів. За чотири місяці поточного року платниками сплачено 16,5 мільйонів гривень акцизу.

“Наповнення місцевого бюджету – пріоритетний напрям роботи податківців. Колектив інспекції докладає усіх зусиль, щоб зберегти позитивні результати надходжень до бюджету міської громади”, – зазначає посадовець.

На особливому контролі фахівці інспекції тримають сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Протягом січня-квітня 2015 року надійшло 415,1 мільйонів гривень єдиного внеску.

Також керівник податкової міста поділився результатами співпраці з платниками по досягненню податкового компромісу. За його словами, процедурою податкового компромісу скористалися 49 платників податків, зареєстрованих у ДПІ у м. Чернігові.

У документах, поданих ними, збільшено податкові зобов’язання на загальну суму у 44,8 мільйонів гривень, у тому числі з податку на додану вартість на 22,5 мільйонів гривень і з податку на прибуток підприємств на 22,4 мільйонів гривень. Відповідно, сума, що підлягає сплаті до Державного бюджету, склала 1,5 мільонів гривень, які повністю перераховано до бюджету.

“Хочеться подякувати представникам бізнесу міста, які у цей скрутний для всіх час добросовісно виконують покладені на них обов’язки по сплаті податків. Зараз, як ніколи раніше, потрібна консолідація зусиль, спрямована на забезпечення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів”, – підкреслив Федір Уляненко.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини