Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:08:47

Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення не може закупити ліки

12.05.2015   16:37Агенцiя

Як повідомляє «Вісник державних закупівель» Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення" намагався закупити ліки на загальну суму понад півмільйона гривень.

Відповідно до програми "Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" лікарня оголосила тендерні закупівлі по 8 лотам, серед яких: Лот № 1 - лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях травного тракту та порушенні обміну речовин; Лот №2 – плазмозамінники і розчини для перфузії, лікарські засоби, які впливають на кровотворення; Лот №3 – лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях серцево-судинної системи; Лот №4 – лікарські засоби, які містять гормони; Лот №5 – лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях нервової системи; Лот №6 – лікарські засоби, які застосовуються при захворюваннях дихальної системи; Лот №7 – лікарські засоби, які застосовуються для лікування захворювань кістково-м’язової системи; Лот №8 – психотропні лікарські засоби.
 
Але, жодного препарату не було закуплено.

Відповідно до законодавства тендерний комітет 23.04.2015 відмінив торги,  тому що на участь було подано менше двох конкурсних пропозицій.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.