Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 16:14:06

У Чернігові судитимуть посадовця державної міграційної служби за побори при видачі закордонних паспортів

12.05.2015   13:04Агенцiя

Прокуратура Чернігівської області направила до суду обвинувальний акт щодо високопосадовця державної міграційної служби. Йдеться про стягнення з громадян зайвих коштів при видачі закордонних паспортів.

Прокуратура Чернігівської області направила до суду обвинувальний акт щодо посадової особи Державної міграційної служби України в Чернігівській області, яка обвинувачується за ч. 1, 2 ст. 190 Кримінального кодексу України у шахрайстві, вчиненому повторно.
 
Йдеться про факти незаконного збагачення шляхом обману, коли громадянам, які хотіли отримати паспорт для виїзду за кордон, ця посадова особа окрім реквізитів банківських рахунків для сплати державного мита, вартості адміністративної послуги, бланку і його персоніфікації, що передбачено законодавством, також надавала реквізити банківського рахунку благодійного фонду. При цьому для оформлення паспорту необхідно було здійснити всі запропоновані платежі.
 
На рахунок благодійного фонду громадяни мали сплачувати вказані їм суми ― у різних випадках, від 250 до 700 гривень.
 
Досудовим розслідуванням встановлено факти того, що кошти, сплачені громадянами до благодійного фонду, згодом поверталися цій посадовій особі у вигляді готівки.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.