Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 15:25:43

Світ тримається на сміливих людях

12.05.2015   09:29Агенцiя

У Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП багато уваги приділяється патріотичному вихованню студентської молоді. До 70–річчя Дня Перемоги викладачі та студенти переглянули унікальні кінокадри документального фільму «Чернігівський рубіж 1941-1943», створений представниками молодого покоління кінодокументалістів. Світ дійсно тримається на сміливих людях, і ми в цьому переконались.

8 травня в приміщенні Чернігівського інституту імені Героїв Крут в рамках реалізації проекту «Герої нашого часу» відбулась зустріч з учасником бойових дій в зоні АТО Ігорем Володимировичем Андрійченком. Перше враження від зустрічі – це молода, скромна людина з уважним, розумним поглядом. Ігорю Андрійченку 31 рік, але війна вже залишила білі скроні. Він народився у с. Сосниця, закінчив Полтавський військовий інститут зв’язку, має звання старшого лейтенанта. 23.04.14 року був мобілізований до 13 батальйону територіальної оборони ВЧ ППВ 2278 на посаду начальника зв’язку, командира взводу. 09.05.14 батальйон вирушив у зону АТО. Бойовий шлях розпочався з м. Сватово Луганської області. Бойові завдання батальйон виконував з 10.05.14 по 02.11.14 року. Наші бійці зайняли такі населені пункти: с. Новоалександрівка, с. Тепле, смт станція Луганська, с. Оріхово. За 2,5 місяці перебування батальйону в зоні АТО найбільш запеклі бої точилися в районі станиці Луганської. Наші війська щоденно обстрілювалися з території, окупованої сепаратистами. Постійно велись бойові дії, батальйон зайняв станицю Луганську, яка до того часу не контролювалась Української армією.

Друга ротація батальйону почалась з 16.01.15. Батальйон зайняв першу лінію оборони в районі м. Дебальцево. Протягом 28.01.15-31.01.15 військові вели жорстокі танкові та стрілкові бої, захищаючи м. Вуглегірськ Донецької області. У лютому 2015 року велась постійна оборона м. Дебальцево та навколишніх населених пунктів. Українські військові знищили численні диверсійні розвідувальні групи та танки противника. Українська армія зазнала значні втрати під натиском сепаратистів і отримала наказ відступити від зайнятих позицій. Весь той час підрозділ взводу зв’язку забезпечував безперебійну роботу засобів зв’язку для ефективного управління батальйоном в найгарячіші моменти. За весь період служби в зоні АТО батальйон гідно виконував бойові завдання по захисту територіальної цілісності України. 20 квітня о 3 годині ночі батальйон повернувся у Чернігів.

Ігор Андрійченко отримав почесний нагрудний знак від начальника Генерального штабу Головнокомандувача збройних сил України за досягнення у військовій службі II ступня. Історію Ігора Андріченка та його товаришів можна завершити словами Цицерона: «У мужності два головних прояви: презирство до смерті та презирство до болю». Студентська молодь та викладачі нашого вузу подякували бійцю за цікаву і змістовну розповідь про події, учасником яких був Ігор Андрійченко, та побажали йому здоров’я, щастя, мира.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.