Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:28:37

У Козельці вимагають передати храм Київському патріархату

11.05.2015   10:02Агенцiя

Депутат Козелецької районної ради Галина Мачача просить Чернігівську обласну раду та адміністрацію посприяти у передачі приміщення Свято-Вознесенської церкви для використання за цільовим призначенням - релігійній громаді.

Відповідне звернення підписали депутати, громадські організації та жителі селища Козелець.

«Ми просимо відновити історичну справедливість перед церквами та релігійними організаціями, і повернути їм колишнє церковне майно. Тим більше, що спеціальна комісія районної ради, яка займалася питанням перенесення музею знайшла рівноцінне приміщення в Остерському будинку культури», - повідомила Галина Мачача.

Вона зауважила, що в селищі Колелець діє чотири храми Московського патріархату, натомість релігійна громада Козельця Української Православної церкви Київського патріархату змушена відвідувати служби поза межами селища, долаючи з десяток кілометрів.

«Спільно з громадськими організаціями ми писали десятки звернень за останні роки до владних установ, але звідусіль отримували самі відписки. Пробити стіну байдужості прихильників режиму Януковича було неможливо. Зараз, коли на чолі країни, і області зокрема, стоять представники демократичних сил ми сподіваємося на позитивне вирішення питання. Відступати ми не збираємося, тим більше зараз», - наголосила депутат.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.