Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 04:28:59

У Городні відкрили першу в області Алею героїв війни з Росією

11.05.2015   09:52

У Городні відкрили Алею героїв - встановили три плити з іменами загиблих на Донбасі земляків.

Двоє чоловіків - військовослужбовці - Роман Нітченко та Ігор Сергієнко. Третій - міліціонер батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Чернігів" Олександр Найдьон.

"Як мати я завжди переживала і боялась, але до найгіршого не готувалась. І тепер я пишаюсь тим, що своє коротке життя він закінчив от саме так. І він оставив добру згадку про себе", - каже Валентина Найдьон, мати загиблого бійця.

Кошти на створення такого комплексу пам'яті збирала місцева громада.

"Пам'ять - це те, що робить наших хлопців безсмертними. Поки ми їх пам'ятаємо, поки вони з нами", - каже Віталій Костюченко, командир спецбатальйону міліції "Чернігів".

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.