Рівень добровільної сплати податків на Чернігівщині становить 94,8 відсотка
За квітень до бюджетів усіх рівнів зібрано 284,5 млн.грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються Головним управлінням ДФС у Чернігівській області.
Як повідомила заступник начальника координаційно-моніторингового управління Наталія Камінська, забезпечені очікувані надходження з податків на прибуток та на додану вартість, рентної плати за спецвикористання лісових та водних ресурсів, податку на доходи з фізичних осіб, військового збору, акцизного податку з вітчизняних товарів, частини прибутку державних підприємств, що вилучається до бюджету, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ.
Рівень добровільної сплати до держбюджету становить 94,8 відсотка.
За рахунок контрольно-перевірочних заходів забезпечені надходження до державного бюджету у сумі 3,2 млн.грн., від погашення податкового боргу та сплати розстрочених сум – 4,1 млн.грн.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».