Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 19:12:16

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

09.05.2015   10:03Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 08 травня по 08 годину 09 травня 2015 року.

Пожежі: зареєстровано 1 пожежу дачного будинку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні нагрівальних печей та димарів.

Інші повідомлення:

08.05.2015 року об 11:19 для надання допомоги медичним працівникам по транспортуванню хворого 1951 р.н., за адресою: м. Чернігів, вул.Комсомольська, буд. 57 залучалось відділення 3 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).

08.05.2015 року о 18:55 для надання допомоги працівникам Чернігівського МРВ УМВС України в Чернігівській області по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 47 залучалось відділення 3 ДПРЧ м. Чернігів (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).

09.05.2015 року о 00:31 для надання допомоги громадянці 1927 р.н., яка впала та не змогла підвестися у власній квартирі за адресою: м. Чернігів, вул. Пухова, 138 залучалося відділення 1 ДПРЧ (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).


Прогноз погоди на 09 травня 2015 року

Мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 5-10º, вдень 15-20º тепла. По Чернігову вночі без опадів вдень невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 7-9º, вдень 17-19º тепла.
Прогноз пожежної небезпеки

Пожежна небезпека в лісах області очікується 1 класу (відсутня пожежна небезпека), місцями у північно-східних та східних районах 3 класу (середня пожежна небезпека).

Радіаційний фон на території області складає:

м. Чернігів - 12 мкр/год, м. Щорс - 10 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 13 мкр/год, м.Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини