Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 13:00:34

Наркотики зашиті у кофтинці та у цигарках - нові способи передачі кайфу ув'язненим

08.05.2015   13:31Агенцiя

Мешканець м. Чернігова намагався передати засудженій Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44) наркотичний засіб, заховавши заборонену речовину у жіночу кофтинку.

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Правопорушника видала нервова поведінка. Тож, під час ретельного огляду пакунку, з'ясувалось, що чоловіку було що приховувати. Ретельно перебираючи вміст передачі, співробітники колонії виявили жіночу кофтинку, де на горлі кофтинки по шву було виявлено та вилучено шматок марлевої пов`язки, просочений речовиною коричневого кольору.

Слідчо-оперативна група Чернігівського міського відділу міліції, що прибула на місце події, зафіксувала факт спроби передачі засудженій забороненого наркотичного засобу, який був вилучений та направлений на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Наркотичні речовини також намагались передати до Чернігівського СІЗО та Менської виправної колонії (№ 91).

Так, під час догляду продуктової передачі, які надійшла ув`язненому Чернігівського СІЗО, в двох апельсинах було виявлено речовину невідомого походження. А в поштовій посилці засудженому Менської виправної колонії (№ 91) серед 19-ти сигарет з фільтром марки "LD", в двох з них було виявлено та вилучено зелену речовину рослинного походження.

Про дані події було повідомлено до Чернігівського міського відділу УМВС та Менського районного відділу УМВС й викликано слідчо-оперативні групи. Всі матеріали та вилучені речовини були передані до міліції для проведення експертизи та прийняття рішення згідно ст. 214 КПК України.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.