Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 16:49:30

За втручання прокуратури водойму площею 18 га забрано в орендаря, який її занедбав

07.05.2015   10:42

Прокуратурою Чернігівської області вжито заходи до скасування розпоряджень Бахмацької райдержадміністрації, якими у користування приватному підприємству передано водний об’єкт площею 18 га вартістю майже 300 тис грн.

Орендар цієї ділянки заявив про намір використання водного об’єкту для риборозведення ще у 2007 році, у зв’язку з чим місцевою владою прийнято відповідні розпорядження для надання цієї ділянки в оренду.
 
Однак договір оренди землі між орендарем та Бахмацькою райдержадміністрацією не укладено, до використання водойми підприємство не приступало.

Через не використання земельної ділянки водного фонду за цільовим призначенням її природні характеристики погіршилися: водний об’єкт знаходиться у незадовільному стані, захаращений, риборозведення не здійснюється, доступ до водойми відсутній. Кошти, які б за звичайних обставин могли надходити до бюджету за використання землі, не сплачуються.

Окрім того, що нераціональне використання земельної ділянки призвело до погіршення її якостей та властивостей, воно унеможливило надання її в користування інших осіб з метою ефективного та оплатного використання.

Для виправлення такого становища прокуратурою Чернігівської області в інтересах держави був заявлений позов до суду. За результатами його розгляду 29 квітня Чернігівським окружним адміністративним судом постановлено скасувати розпорядження райдержадміністарції про надання в користування цього водного об’єкту як недоцільні та неефективні за очікуваними та фактичними результатами.

Останні новини Чернігівщини

Суспільний мовник Чернігівщини отримав нову техніку для прямих трансляцій

Суспільний мовник Чернігівщини отримав нову техніку для прямих трансляцій 16:45

17 вересня команда Суспільне Чернігів отримала нове обладнання, яке дозволяє проводити прямі трансляції з будь-якої точки країни.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області 16:32

За січень-серпень 2021 року загальна кількість зареєстрованих програмних реєстраторів розрахункових операцій становить 424 одиниці (по 36 юридичній особі, по 388 фізичних особах–підприємцях), програмні реєстратори розрахункових операцій застосовують 374 платники податків (25 юридичних осіб, 349 фізичних осіб–підприємців.

Анна Казакова – срібна призерка чемпіонат України з дзюдо серед молоді

Анна Казакова – срібна призерка чемпіонат України з дзюдо серед молоді 15:44

16 вересня у Дніпрі завершився чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23-х років.

Збірна Чернігівської області посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України з боксу серед жінок-еліти

Збірна Чернігівської області посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України з боксу серед жінок-еліти 15:29

У Запоріжжі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок-2021. Змагання проходили з 14-го по 18 вересня.

Робота центрів масової вакцинації у Чернігові з 20 по 26 вересня

Робота центрів масової вакцинації у Чернігові з 20 по 26 вересня 15:12

Цього тижня (20-26 вересня) в центрах масової вакцинації міста Чернігова, розташованих у приміщеннях торгових центрів ЦУМ і Голлівуд, а також у приміщенні обласної ради (пр. Миру, 43), працюватимуть з вакциною Pfizer - як для першої, так і для другої вакцинації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини