Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 07:10:45

Працівник міліції, який намагався 2 травня в Чернігові зайти до нічного клубу з гранатою, перебував у стані наркотичного сп’яніння

07.05.2015   07:26

Прокуратурою Чернігівської області проводиться досудове розслідування відносно дільничного інспектора міліції, якому інкримінуються незаконне поводження зі зброєю та хуліганство з застосуванням зброї (ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України). Даний працівник міліції 2 травня в Чернігові намагався зайти до нічного клубу з гранатою в руках.

На сьогодні встановлено, що під час вчинення кримінального правопорушення підозрюваний перебував у стані алкогольного і наркотичного сп’яніння. Це засвідчили результати медичного дослідження, зразки для якого було взято безпосередньо після вчинення правопорушення.

Також слідством отриманий висновок хімічної експертизи, яка підтвердила, що речовина, виявлена в автомобілі затриманого, є амфетаміном ― наркотичною речовиною, обіг якої заборонено.

За результатами вибухотехнічної експертизи, вилучені в затриманого три предмети, схожі на гранати, є дійсно боєприпасами.

На даний час досудове розслідування в цьому кримінальному провадженні наближається до завершення, основний обсяг слідчих дій у ньому проведено. Підозрюваний співпрацює зі слідством, дає покази, до вчиненого ставиться зі щирим каяттям.

Запобіжний захід, визначений для нього судом ― тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 50 тис грн.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини