Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:57:17

"ДемАльянс" відстояв права та інтереси пасажирів громадського транспорту в суді

06.05.2015   17:20Агенцiя

Деснянський районний суд м. Чернігова сьогодні, 6 квітня, за позовом ДемАльянсу визнав незаконним рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради №76 від 30.03.2015 року «Про вартість проїзду у пасажирському міському транспорті міста».

Розгляд справи тривав майже дві години, де суддя розбиралася зі справою, після чого була прийнята постанова про задоволення позову Чернігівської обласної організації партії ДемАльянс і визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету міськради про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Отже, згідно постанови суду, чернігівці зможуть користуватися громадським транспортом по старим тарифам тільки через 10 днів, в разі, якщо Чернігівська міська рада не подаватиме апеляцію, як це передбачено даною постановою. Якщо ж міськрада подаватиме апеляцію, нові тарифи діятимуть до рішення Апеляційного суду.

Перемога в суді – це є перший крок до зрушень в транспортній системі Чернігова: прозорі тарифи, якісне обслуговування, пріоритет комунальному електротранспорту та дотримання реального балансу інтересів між суб’єктами господарювання та правами пасажирів. Перегляду підходів потребують не лише транспортна система, а й управління всім містом.

Тому представники ДемАльянсу продовжують працювати далі і створювати разом з активними мешканцями Чернігова, та сприяння місцевої влади дісно гідні умови пасажирських перевезень і для персоналу громадського транспорту і для мешканців міста.

Висловлюємо щиру подяку всім громадським організаціям та небайдужим чернігівцям, що у різний спосіб долучились до вирішення транспортного питання в місті.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.