Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 06:21:20

Прокуратура разом з притягненням порубника лісу до кримінальної відповідальності добивається відшкодування ним завданих збитків

06.05.2015   10:20

Прокуратурою Чернігівського району заявлено позов до господарського суду про відшкодування шкоди, завданої незаконною порубкою лісу, який перебуває у постійному користуванні ДП «Чернігіврайагроліс».

При проведенні рейдової перевірки працівниками галузевого управління Держекоінспекції встановлено, що напри кінці минулого року на території Боромиківської сільської ради одне з сільськогосподарських підприємств здійснило рубку 176 ростучих дерев листяних порід без наявності дозвільних документів. Спричинено шкоду на суму понад 340 тис грн.
 
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу). Досудове розслідування триває.
 
Зібрані матеріали дають підстави в суді довести незаконність дій господарства та стягнути з нього спричинену шкоду на користь державного та місцевого бюджетів.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.