Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 15:05:59

Прокуратурою викрито чергову схему, яка звільняла окремих забудовників Чернігова від сплати коштів до бюджету

05.05.2015   15:38

Прокуратура Чернігівської області розпочала кримінальне провадження відносно службових осіб Чернігівської міської ради за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки).

Мова йде про незаконне використання схеми, яка звільняла окремих забудовників від сплати до міського бюджету коштів пайового внеску у розвиток інфраструктури міста.
 
Встановлено, що всупереч вимогам ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», службові особи Чернігівської міської ради та її структурних підрозділів, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи в інтересах окремих забудовників з метою звільнення їх від сплати коштів до місцевого бюджету, достовірно знаючи про необхідність укладення договорів про пайову участь, упродовж 2012-2014 років такі договори в окремих випадках не укладали.  Як наслідок, до бюджету не надійшло 2,9 млн грн.
 
Стягнути зазначені кошти в судовому порядку при використанні такої схеми неможливо.
 
У той же час, прокуратура області неодноразово інформувала громадськість про вжиття заходів представницького характеру у випадках, коли при наявній угоді забудовник тривалий час не сплачував встановлені законом кошти.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.