Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 12:53:07

Міноборони планує купити у Чернігові 70 квартир для військовослужбовців

05.05.2015   08:56

На Чернігівщині у черзі на житло перебуває понад півтори тисячі військовослужбовців.

Протягом останніх трьох років ситуація з наданням житла військовослужбовцям в Україні стала критичною. Тому у Міністерстві оборони України вирішили зрушити це питання з мертвої точки.

Так, у поточному році в Чернігові Міноборони має намір закупити 70 квартир для військовослужбовців (у тому числі, учасників АТО та їх родин). П’ятдесят з них буде придбано на умовах пайової участі та двадцять — на вторинному ринку (для прикладу, у Києві їх буде придбано 160 та 40 відповідно, у Запоріжжі — 30 та 20, у Львові — 70 та 30).

Під «вторинним ринком» у Міноборони мають на увазі новозбудоване житло, власником якого є компанія-забудовник, що одержала відповідну декларацію. Такі квартири мають бути повністю оздоблені та готові до заселення (під ключ). Всі вони повинні відповідати вимогам державних будівельних норм України.

При закупівлі житла на умовах пайової участі у будинку на початок проведення конкурсу має бути виконано та документально підтверджено не менше 70% робіт.

Щоб проаналізувати пропозиції з продажу квартир, їх кількість, технічні характеристики, вартість 1 квадратного метра загальної площі житла та інше, у Департаменті капітального будівництва Міністерства оборони України чекають листів від забудовників за електронною адресою departamentbud@ukr.net або на поштову адресу: 03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28а.

Останні новини Чернігівщини

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.

"Джинса" у друкованих ЗМІ на Чернігівщини: немарковані матеріали та двозначні рубрики 11:32

ОПОРА проаналізувала чернігівські газети, які виходили друком в жовтні 2020 року. Ознаки прихованої політичної реклами зафіксованов11 публікаціях, а матеріали з ознаками «джинси» - в п’яти з восьми друкованих видань.