Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 23:37:47

Міліція на травневі свята патрулює акваторію біля Чернігова

05.05.2015   08:11Агенцiя

На період травневих свят працівники лінійного відділу міліції в річковому порту «Чернігів» запровадили цілодобове патрулювання акваторії поблизу обласного центру.

Підвищення інтенсивності рейдових заходів обумовлене рядом причин. По-перше, багато святкових та вихідних днів поспіль завжди позначаються на зростанні кількості відпочивальників біля води. По-друге, саме до такого дозвілля громадян спонукає встановлення теплої і здебільшого сонячної погоди.

Правоохоронці виходять на воду спеціально обладнаним патрульним моторним катером. До складу кожного наряду, окрім працівників міліції, входить представник органів держрибоохорони. Наряд несе службу впродовж 12 годин, після чого передає зміну наступникам.

В ході патрулювання рейдова бригада стежить за дотриманням відразу декількох вимог законодавства. Правоохоронці контролюють, аби громадяни не виходили на воду на плавзасобах, включно із надувними гумовими човнами без двигуна, у місцях нересту риби. Це обумовлено заходами щорічної весняно-літньої заборони на риболовлю. Вона триватиме на Десні до 20 травня, а на ряді інших річок і озерах — до початку червня.

Також представники владних органів в ході цих рейдів уважно стежать за недопущенням спроб браконьєрського вилову риби та інших водних живих ресурсів. Вони не тільки звертають пильну увагу на дії громадян у прибережній смузі, а й оглядають поверхню води на предмет виявлення поплавків-сигналізаторів від рибальських сіток чи іншого подібного браконьєрського знаряддя. В разі виявлення такого безгосподарного приладдя воно вилучається з води та в подальшому знищується.

Крім того, працівники міліції та рибоохорони застерігають громадян від риболовлі поза територіями, визначеними на період сезонної заборони. Зокрема, у Чернігові й нині можна ловити рибу, але з суттєвими обмеженнями: тільки на правому березі Десни в межах міста, й лише на одну вудку з одним гачком на кожного рибалку.

Вихід за встановлені межі або перевищення кількісних чи технічних параметрів застосованого рибалкою знаряддя кваліфікується як правопорушення із складанням відповідних адміністративних матеріалів. Подібний приклад зафіксовано 1 травня на південному краю дозволеного відрізку акваторії. Рейдова бригада виявила громадянина, що ловив рибу за допомогою донної вудки («резинки») з кількома гачками. До того ж він встиг виловити чимало особин риби цінних порід, і завданий природі збиток оцінено у три тисячі гривень. На рибалку складено відповідні матеріали, йому доведеться сплатити штраф та компенсувати всю суму збитків природі.

Посилене патрулювання деснянської акваторії працівниками міліції триватиме до завершення серії травневих свят.

Останні новини Чернігівщини

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова.

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. "Наш край" 22:50

Міський штаб партії «НАШ КРАЙ» має в розпорядженні дані екзит-полу, який проводили на 111 виборчих дільницях в м. Чернігів.

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині 21:37

Станом на 20.00 25 жовтня до поліції Чернігівської області надійшло 93 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Підсумки дня виборів у Чернігівській області 21:02

25 вересня о 21.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців 20:47

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області