Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 13:06:37

У рамках "Першого доброчинного мотопробігу" Ігор Швайка відвідав Чернігів

05.05.2015   07:50Агенцiя

2 травня у рамках Першого доброчинного мотопробігу до Чернігова завітав екс-міністр аграрної політики Ігор Швайка. Лідера харківських націоналістів супроводжували заступники Харківської обласної організації ВО «Свобода» Олексій Миргородський, Валерій Коник, Олег Дебелий та інші.

Чернігів – четверта зупинка, перед цим націоналісти відвідали Полтаву, Суми, а також хутір Обирок, де Ігор Швайка взяв участь у посівній.

«Пробіг проходить нормально. Сьогодні зранку, вже традиційно, сіяли хліб на Обирку. Минулого року ми це робили з Костянтином Лубенцовим та іншими свободівцями. Там надзвичайно цікаво,дуже багато дітей. Для нашого урбанізованого суспільства це по суті не робота, а спосіб повернутись до свого коріння», – ділиться враженнями Ігор Швайка.

Чернігівські свободівці зустріли Ігоря Швайку на в’їзді у місто. На пагорбі біля Катерининської церкви націоналісти розгорнули великий державний прапор, де лідер харківських націоналістів поспілкувався з містянами, журналістами та чернігівськими свободівцями. Наприкінці зустрічі,активісти Чернігівської міської організації ВО «Свобода» подарували Ігорю Швайці книгу «Чернігівський процес», автором якої є відомий краєзнавець, свободівець Віктор Моренець.

Метою Першого доброчинного мотопробігу Швайки є збір коштів для Харківського військового шпиталю, де українські військові проходять лікування та реабілітацію. За сім днів голова Харківської обласної організації ВО «Свобода» на власному мотоциклі проїде всі обласні центри України, крім окупованих територій.

«Харківський військовий шпиталь одним із перших приймає поранених українських героїв, які беруть участь у російсько-українській війні. Можу назвати одну цифру: на 430 ліжко-місць Харківський військовий шпиталь прийняв понад 5,5 тисяч бійців. Тому наш шпиталь потребує  не номінальної підтримки, а трохи більшої уваги. Так, власне, і народилась ця ідея», – пояснює голова Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Швайка.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.