Піротехніки ДСНС знешкодили протитанкову міну та 17 артилерійських снарядів
29 квітня до Служби порятунку «101» в м. Ніжин надійшло повідомлення про виявлення на відкритій території біля с. Черняхівське Ніжинського району протитанкової міни та 6 артилерійських снарядів калібром 45 мм.
Місце виявлення вибухонебезпечних предметів було взято під охорону співробітниками міліції. Наступного дня на місце події прибула піротехнічна група аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС у Чернігівській області.
Під час здійснення додаткового обстеження прилеглої території було вилучено ще 11 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни. Всі знахідки, а саме протитанкову міну та 17 артснарядів калібром 45 мм були знищені шляхом підриву.
Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам'ятати, що боєприпаси часів війни й досі несуть загрозу людям. З часом вони не втрачають своєї смертельної сили, а стають ще більш небезпечними під впливом природних явищ. Їх знешкодженням мають займатися лише професіонали – сапери Держслужби з надзвичайних ситуацій України.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.